Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable handheld laser marking machine ] eşleşme 60 Ürünler.
Altın Mücevherat İçin Hareketli Tarama Kafası Bölünmüş El Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | El Fiber Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm (isteğe bağlı) |
Metal Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 20W 30W 50W Taşınabilir Elde Taşınabilir Mini Lazer gravür makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Küçük endüstriyel metal kodlama için taşınabilir lif lazer işaretleme makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Fiber 1000W 1500W 2000W için Taşınabilir Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
| Ağırlık: | 120 kilo |
Taşınabilir ve hassas etiketleme lif lazer teknolojisi için çok fonksiyonel UV lazer işaretleme makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Mopa Altın Metal hava soğutma 60W Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | taşınabilir fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 60W |
| Çalışma alanı: | 100x100mm |
Sürekli kaynak uygulamaları için 180 kg el laser kaynak makinesi
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Taşınabilir 20w Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Metal Oyma Makinesi
| Ana Kullanım: | Lazer işaretleme |
|---|---|
| Lazer: | Maks. 20W |
| Kiriş M22: | ≤1.4 |
Süper Mini 60kHz Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 20w Akülü
| Anahtar kelimeler: | lazer markalama makinesi 20w |
|---|---|
| Lazer kaynağı: | Maksimum 20W |
| Işın kalitesi M22: | ≤1.4 |
İş Parçası Parçası 1060nm 30w Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Hareketli Tarama Kafası
| Ürün adı: | El Fiber Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm (isteğe bağlı) |


