Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable handheld laser marking machine ] eşleşme 60 Ürünler.
El Mini Fiber Renkli Lazer İşaretleme Makinesi 20 W 7000 mm / sn Hız AC220V / 50HZ
| Ürün adı: | 20W Taşınabilir El Mini Fiber Renkli Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Güç: | 20W / 30W / 50W |
| Hız işaretleme: | <7000mm / sn |
Alüminyum Taşınabilir 1064nm Metal Lazer Kazıma Makinesi
| Ürün adı: | Taşınabilir Metal Fiber Lazer İşaretleme Makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma alanı: | 110x110mm |
3 in 1 Portatif Fiber El Laser kaynak makinesi 1000W Lazer kaynak ve temizleme makinesi Lazer pas çıkarıcı
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
Taşınabilir Masaüstü Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 110 * 110mm Çalışma Alanı
| Ürün adı: | Taşınabilir Masaüstü Fiber Lazer İşaretleyici |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
Metaller Entegre Devre Kartı İçin Hava Soğutma Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 1064nm
| Ürün adı: | Metaller Entegre Devre Kartı için Yeni Model El Fiber Lazer İşaretleyici |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w / 30w |
| Çalışma Alanı: | 110x110mm |
Taşınabilir Lazer kaynak makinesi 1500W 2000W Metal kaynak için el lif lazer kaynak makinesi
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Taşınabilir Çok Fonksiyonlu Lazer Kaynak Makinesi 3 In 1 Lazer Kaynak / Temizleyici / Kesicidir
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Alüminyum Fiber Lazer Metal Gravür Markalama Makinesi 20 Watt 1 Yıl Garanti
| Ürün adı: | el fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w / 30w |
| Çalışma Alanı: | 100x100mm |
Endüstriyel için 3m Fiber Uzunluğunda Elde Taşınabilir Fiber Lazer Temizleme Makinesi
| Fibre length(m): | 3, 3/5 |
|---|---|
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
| Product Category: | Laser Cleaning Machine |
80KG ağırlıklı lazer temizleme makinesi 1mJ Maksimum Darbe Enerjisi Fiber Lazer ile
| Laser safety classification: | 4 |
|---|---|
| Cooling Method: | Air-cooled |
| Max pulse energy(mJ): | 1 |


