Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable handheld laser marking machine ] eşleşme 60 Ürünler.
Metal Paslanmaz Çelik Pirinç Alüminyum için Taşınabilir 20w Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Odaktaki nokta boyutu: | break |
|---|---|
| İşaretleme kapsamı: | 110x110 ~ 300x300 |
| İşaretçi hızı: | ≤15000mm / sn |
Taşınabilir Mini Metal İsim Tabelaları Kalıp Flange Kodlama için Taşınabilir Fiber Lazer Gravure Makinesi
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
1500W 2000W Taşınabilir El Laser kaynak makinesi Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum fiyatı
| Fiber Arayüz: | QBH |
|---|---|
| Dalga boyu aralığı: | 1070±20nm |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Metal, 20w / 30w Lazer Güç için El Metal Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | el fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w / 30w |
| Çalışma Alanı: | 100x100mm |
20W El Metal Lazer İşaretleme Makinesi 1064nm Dalgaboyu Hava Soğutma Sistemi
| Ürün adı: | el fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w / 30w |
| Çalışma Alanı: | 100x100mm |
Pirinç için 30W El Fiber Lazer İşaretleme Makinesi Hafif Yüksek Hassasiyetli
| Ürün adı: | taşınabilir fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm |
Alüminyum Fiber Lazer İşaretleme Makinesi 20 Watt 1064nm Dalgaboyu Hava Soğutma Sistemi
| Ürün adı: | el fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w / 30w |
| Çalışma Alanı: | 100x100mm |
Max Lazer ile El Taşınabilir Tip Mini Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | el fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w / 30w |
| Çalışma Alanı: | 100x100mm |
20W / 30W ile Taşınabilir El Tipi Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | el fiber lazer markalama makinesi |
|---|---|
| Lazer güç: | 20W / 30W |
| Çalışma Alanı: | 100x100mm |
50W Derin Gravür Mopa Renkli Metal Çelik 3d Fiber Lazer İşaretleme Makinesi
| Ürün adı: | taşınabilir fiber lazer oyma makinesi |
|---|---|
| Lazer gücü: | 50W |
| Çalışma alanı: | 110 * 110mm |


