Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable handheld laser marking machine ] eşleşme 60 Ürünler.
Döner Eksen Yag Lazer Gravür Makinesi, Mini El Lazer Marker 51KG
| Ürün adı: | Taşınabilir Mini Fiber Lazer İşaretleyici |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
3'te 1 1000W lazer kaynak makinesi metal kaynak ekipmanları için kesme ve temizlik
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
Hava Soğutma Sırt Çantası Lazer Temizleme Makinesi Satılık Taşınabilir 50w 100w
| Lazer Tipi: | satılık lazer temizleme makinesi |
|---|---|
| Makina Özelliği: | taşınabilir |
| Lazer Gücü: | Darbeli Fiber Lazer |
180kg kanal harfi lazer kaynak makinesi AC 220V çalışma voltajı ve 1500w/2000w güç
| Alarm fonksiyonu: | Akıllı koruma sistemi, mobil terminal uygulaması ve PC izleme, çalışma durumunun gerçek zamanlı geri |
|---|---|
| kaynakçı hız aralığı: | 0~120 mm/sn |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
Darbeli Fiber Lazer 100w 50w ile Taşınabilir MINI Sırt Çantası Lazer Temizleme Pas Temizleme
| lazer tipi: | Lazer Temizleme Pas Temizleme |
|---|---|
| Lazer Gücü: | Darbeli Fiber Lazer 100w 50w |
| Soğutma yöntemi: | hava soğutma |
Küçük Sırt Çantası Lazer Temizleme Makinesi Pas Temizleme Boya Temizleme İçin Hava Soğutma
| lazer tipi: | lazer temizleme pas makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | Darbeli fiber lazer50w 100w |
| Soğutma yöntemi: | hava soğutma |
Riselaser 1500w lazer kaynakçı el tipi Kaynak Lehimleme Hava Soğutma Metal
| Max. Maks. Output power: Çıkış gücü:: | 1500W |
|---|---|
| Garanti:: | 2 yıl |
| Lazer Tipi:: | Fiber Sürekli Lazer |
Endüstriyel Temizlik için 100W Lazer Pas Çıkarma Makinesi
| Product Name: | Handheld portable laser rust removal machine 50W backpack laser cleaning machine for rust paint Oil removal |
|---|---|
| Power adjustment range(%): | 10-100 |
| Product Description: | Suitcase Fiber Laser Cleaning Machine Rust Oil Paint Oxides Removal For Car Parts Aerospace Industry. Laser cleaning machine is the latest high-tech product. Easy to install, operate, easy to achieving automation. Plug in power, turn on and start cleaning |
1500W Taşınabilir Lazer Kaynakçı 3'ü 1 Arada Kaynak Kesme Temizleme Makinesi
| dalga boyu:: | 1070nm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası:: | maks. |
| Lazer gücü:: | 1500W |
MOPA PULSE lazer temizleme makinesi
| Lazer tipi: | MOPA pulsed fiber lazer |
|---|---|
| Makine adı: | MOPA darbeli lazer temizleme makinesi |
| Ortalama güç: | ≥120W |


