Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ portable handheld laser marking machine ] eşleşme 60 Ürünler.
150W Fiber Lazer Temizleme Makinesi ≤5% Presizyon Temizleme için Çıkış Gücü Kararsızlığı
| Ürün Adı: | El taşınabilir lazer pas temizleme makinesi 50W sırt çantası lazer temizleme makinesi pas boya yağ t |
|---|---|
| Darbe tekrarlama oranı (kHz): | 20-400, 20-2000 |
| Güç ayar aralığı(%): | 10-100 |
El Lazer Metal İşaretleme Makinesi Hafif Yüksek Hassasiyetli 1 Yıl Garanti
| Ürün adı: | taşınabilir fiber lazer işaretleyici |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
Hafif 100w 50w Lazer Pas Temizleme Makinesi Hava Soğutma Sırt Çantası Taşınabilir
| lazer tipi: | lazer pas temizleme lazer makinesi |
|---|---|
| Makine Özelliği: | Taşınabilir |
| Lazer Gücü: | darbeli Fiber lazer |
Hepsi Bir Fiber İşaretleme Makinesi, Metal Yüksek Verimlilik İçin Lazer Aşındırma Makinesi
| Ürün adı: | All-in-one Taşınabilir Fiber Lazer İşaretleyici |
|---|---|
| Lazer güç: | 20w, 30w, 50w |
| Çalışma Alanı: | 110 * 110mm |
Hava Soğutma 800W 1200W 1500W 2000W 3 In 1 Küçük Lazer kaynak makinesi 35kg Metal kesme / temizleme için
| Anahtar kelimeler: | Küçük Lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | Paslanmaz çelik lazer kaynak makinesi |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
Portatif Lazer Kaynak Makinesi 1000w Fiber 3 In 1 Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum İçin Elde Lazer Kaynak
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
4 Lazer Güvenlik Sınıflandırması Lazer Temizleme Makinesi 20-400 KHz Puls Tekrarlama Hızı
| Output Central Wavelength(nm): | 1064±5 |
|---|---|
| Pulse length(ns): | 10/20/30/60/100/200/250/350 Optional, 10/30/60/240 Optional |
| Weight (KG): | 80KG |
Mini Fiber Lazer İşaretleme Gravür Makinesi Elde Taşınabilir 20w 25w 50w
| Ambalaj bilgileri: | ahşap kasa |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
Hava soğutmalı el lazer kaynak makinesi alüminyum lazer kaynak makinesi 1.5KW
| anahtar kelimeler: | alüminyum lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler 2: | hava soğutma |
| çalışma voltajı: | 220V±10%,50/60HZ |
Çok fonksiyonel 1000W 3 In 1 El El Lifi Lazer Kaynak Temizlik Kesme Makinesi Metal Lazer Kaynak Makinesi
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |


