Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ stainless steel portable laser welding machine ] eşleşme 109 Ürünler.
3mm Çift Taraflı Penetrasyon Tazımsız Taşınabilir Lazer Kaynak Ekipmanı
| Lazer Çıkış Modu: | Esnek lazer çıkış modu, sistem ekipmanına kolayca entegre edilebilir |
|---|---|
| Tek Taraflı Penetrasyon: | 3mm (Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik), 2mm (alüminyum), 1,5mm (pirinç), 1mm (Bakır) |
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
2000w Mini El Lazer Kaynak Makinesi Taşınabilir Lazer Kaynakçı
| anahtar kelimeler: | Mini lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Lazer Gücü: | 1000w 1500w 2000w |
| Temizleme kafası: | Qilin/WSX/vb. |
Hava soğutmalı el lazer kaynak makinesi alüminyum lazer kaynak makinesi 1.5KW
| anahtar kelimeler: | alüminyum lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler 2: | hava soğutma |
| çalışma voltajı: | 220V±10%,50/60HZ |
Kompakt ve taşınabilir el lif lazer kaynak makinesi 0.5mm odak noktası çapı
| Control System Brand: | Support Customization |
|---|---|
| Cooling Method: | Water Cooling |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Gıda ve İçecek Fabrikaları için El Laser kaynak makinesi
| Applicable Industries: | Building Material Shops, Printing Shops, Farms, Construction Works , Garment Shops, Restaurant, Advertising Company, Machinery Repair Shops, Food & Beverage Shops, Food Shop, Retail, Energy & Mining, Manufacturing Plant, Food & Beverage Factory, Hotels, Ho |
|---|---|
| Laser Head Brand: | Support Customization |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Sürekli kaynak uygulamaları için 180 kg el laser kaynak makinesi
| Rated Power: | 1500w/2000w |
|---|---|
| Way of working: | Continuous |
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
Hava Soğutma 800W 1200W 1500W 2000W 3 In 1 Küçük Lazer kaynak makinesi 35kg Metal kesme / temizleme için
| Anahtar kelimeler: | Küçük Lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | Paslanmaz çelik lazer kaynak makinesi |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
Hava Soğutmalı GW Lazer Kaynağı Mini Lazer Kaynak Makinesi 60KG Sadece TIG MIG Kaynağını Değiştirin
| anahtar kelimeler: | mini lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler 2: | hava soğutmalı mini lazer kaynak makinesi |
| makine: | Hava soğutmalı el tipi taşınabilir metal lazer kaynak makinesi |
Portatif Altın Gümüş Lazer Kaynak Makinesi Mücevher için 150w Lazer Kaynak Makinesi
| Machine Name: | 150W YAG Desktop Jewelry Laser Welding Machine |
|---|---|
| Laser Rower: | 150W |
| Laser Type: | 1064nm YAG Laser |
3 kw lazer kaynağı ile çift tel besleyici el metal lazer kaynak makinesi
| anahtar kelimeler: | el metal lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | çift tel besleyici |
| Ana özellik: | 3kW |


