Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ stainless steel portable laser welding machine ] eşleşme 109 Ürünler.
Gıda Dükkanı Fiber Laser Sürekli Kaynak Makinesi 1.5KW Güç ve 1070nm Dalga Uzunluğu
| Product Category: | Handheld Laser Welding Machine |
|---|---|
| Wavelength: | 1070 |
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
7 inç endüstriyel LED dokunmatik ekranlı taşınabilir lazer kaynak makinesi 32 seti önceden ayarlanmış parametreler ve 48 kg ağırlık
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Ağırlık: | 48 kilo |
| Lazer Tipi: | Sürekli Fiber Lazer Kaynak Makinesi |
1 Yıllık Garanti ile Mini Taşınabilir Lazer Kaydırıcı Yeni Durum ve Çeşitli Metaller için İşlemde Kolay
| ÇIKIŞ Gücü: | Diğer |
|---|---|
| Kullanım: | <1mm ince levha kaynağı |
| Uygulanabilir malzeme: | Paslanmaz Çelik, Metal, Alüminyum, Karbon Çelik, Bakır, Çelik, Titanyum, Pirinç, Diğer |
43 KG ağırlığında taşınabilir lazer kaynak makinesi 100×45×68cm boyutları ve hassas metal kaynak için 0.5mm odak noktası çapı
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Boyutlar: | 100*45*68cm |
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
Altın Mücevher Diş İçin 200 Watt Taşınabilir Lazer Lehimleme Makinesi
| Hedefleme ve konumlandırma: | Dahili kamera sistemi + mikroskop |
|---|---|
| Darbe genişliği: | 0.1~10.0MS derece ayarlanabilir |
| Lazer frekansı: | 1.0~15.0HZ sürekli ayarlanabilir |
Sürekli ışık çıkışı ve soğutucu soğutma ile el laser kaynak sistemi
| Fewer consumables: | Yes |
|---|---|
| Robot welding: | Yes |
| Continuous light output: | Yes |
Lazer Çıkış Modu Optik Fiber Çıkışlı Esnek Mobil Lazer Füzyon Makinesi
| Ürün Adı: | El Tipi Lazer Kaynak Makinesi 1000/1500/2000W Hava Soğutmalı Lazer Nokta Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Kontrol Fonksiyonu: | Kullanımı kolay kontrol fonksiyonu |
| Tek Taraflı Penetrasyon: | 3mm (Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik), 2mm (alüminyum), 1,5mm (pirinç), 1mm (Bakır) |
150W YAG Mini Altın Lazer Kaydırıcı Taşınabilir Mücevherlik Lazer Sinek Kaydırma Makinesi Satılık
| Makine adı: | 150W YAG Masaüstü Takı Lazer Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Lazer Kürekçi: | 150w |
| Lazer tipi: | 1064nm YAG Lazer |
CW taşınabilir lazer kaynak makinesi 1500W 2000W 3000W fiber lazer optik kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | Taşınabilir Kaynakçı Lazeri |
|---|---|
| lazer gücü: | 1000W 1500W 2000W |
| Lazer Kaynağı: | Maks/RECI |
3'te 1 lazer kaynak makinesi temizleyici kesicisiyle, metal için el yazılı lazer lif kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |


