Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ stainless steel portable laser welding machine ] eşleşme 109 Ürünler.
Altın ve gümüş mücevherler için mini YAG lazer kaynak makinesi, mücevher onarımı için masaüstü lazer kaynak makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |
Masaüstü 40W Mini Taşınabilir Mücevherlik Altın Gümüş Paslanmaz Çelik Mücevherlik için Lazer kaynak makinesi
| Kullanımı: | Takı Kaynak Diş Kullanımı |
|---|---|
| Anahtar nokta satış: | lazer lehimleme |
| Operasyon: | Dokunmatik Ekran Kontrolü |
1000w El Laser kaynak makinesi Metal Paslanmaz Çelik Alüminyum için çok fonksiyonel Fiber Laser kaynak makinesi
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Dalga boyu: | 1070nm |
| lazer gücü: | 1000W |
Üretim tesisi için taşınabilir 1500W el el lif lazer kaynak makinesi 3-in-1 2000W/3000W
| kaynak kalınlığı: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
|---|---|
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
| Soğutma Modu: | Su soğutma |
Riselaser Alüminyum Paslanmaz Çelik için Taşınmaz Kalıp Lazer Kaynak Makinesi
| Makine Gücü: | 7KW、9KW、12KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
3mm kaynak derinliği ve 100×45×68cm boyutlu kompakt el laser kaynak makinesi
| Key Selling Points: | Competitive Price |
|---|---|
| Control System Brand: | Support Customization |
| Machinery Test Report: | Provided |
Paslanmaz Çelik Altın Mücevher Masaüstü Taşınabilir Küçük Mini Yag 40W Metal için Lazer kaynak makinesi
| Ambalaj bilgileri: | Kontrplak kutu |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-9 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T, Western Union |
180kg kanal harfi lazer kaynak makinesi AC 220V çalışma voltajı ve 1500w/2000w güç
| Alarm fonksiyonu: | Akıllı koruma sistemi, mobil terminal uygulaması ve PC izleme, çalışma durumunun gerçek zamanlı geri |
|---|---|
| kaynakçı hız aralığı: | 0~120 mm/sn |
| İsimlendirilmiş güç: | 1500W/2000W |
1500w 2000w 3000w Alüminyum İçinde Su Soğutucusu İçin Taşınabilir El Laser kaynak makinesi
| Adı: | Elde tutulan Lazer Kaynak makinesi |
|---|---|
| fonksiyon: | metaller için lazer kaynağı |
| İşlev Opsiyonel: | temizleme / kesme |
GW Lazer Kaynağı ile Hava Soğutmalı El Taşınabilir Metal Lazer Kaynak Makinesi
| anahtar kelimeler: | metal lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler 2: | taşınabilir metal lazer kaynak makinesi |
| makine: | Hava soğutmalı el tipi taşınabilir metal lazer kaynak makinesi |


