Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ stainless steel portable laser welding machine ] eşleşme 109 Ürünler.
Fiber 1000W 1500W 2000W için Taşınabilir Elde Taşınabilir Lazer Kaynak Makinesi
| Odak noktası çapı: | 0,5 mm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası: | maks. |
| Ağırlık: | 120 kilo |
Masaüstü 80w YAG Taşınabilir Lazer Kaydırıcı Altın ve Gümüş Metal için Mücevher Lazer Kaydırma Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |
Ergonomik Tasarımlı Taşınabilir 80w Takı Lazer Kaynak Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0.1 ~ 10ms |
1500w 2000w 3000w Hareketli 3 In 1 Metal Alüminyum Lazer Kaynak Makinesi için El Laser Kaynak Makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
1500W el el lif lazer kaynak makinesi lazer temizleme ve kesme makinesi ile 3000W 3 in 1
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Metal için 9KW El Laser Kaynak Makinesi Küçük Boyut Büyük Faydalar 100×45×68CM
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
1500W Elde Tutulan Metal Nokta Kaydırıcılar 3 In 1 Çok fonksiyonlu Lazer Kaydırma Makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
RL 3'te 1 Elde Taşınabilir 1500w 2000w 3000w Kesme Temizleme Fonksiyonu ile Fiber Lazer kaynak makinesi
| Machine Power: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Marketing Type: | Ordinary Product |
CCD Ekran 1064nm el Lazer Kaynak Makinesi Taşınabilir Lazer Kaynakçı
| Voltaj: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| sertifikasyon:: | CE |
80W Masaüstü Altın Gümüş YAG Mini Diş Lazer Kaydırıcı Ev Kullanımı Mücevher Lazer Kaydırma Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |


