Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ stainless steel portable laser welding machine ] eşleşme 109 Ürünler.
35KG Hava Soğutma El Lazer Kaynak Makinesi 3'ü 1 Arada Metal Kaynak İçin Küçük
| anahtar kelimeler: | kaynak makinesi lazer |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | metal kaynak |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
220V Takı Lazer Kaynak Makinesi Mikro Lazer Lehimleme Sistemi
| Ürün adı: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| renk: | Beyaz |
| Voltaj: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
1500W Taşınabilir Lazer Kaynakçı 3'ü 1 Arada Kaynak Kesme Temizleme Makinesi
| dalga boyu:: | 1070nm |
|---|---|
| Lazer Kaynağı Markası:: | maks. |
| Lazer gücü:: | 1500W |
Mini taşınabilir 4 In 1 Fiber Laser kaynak makinesi 1500W-3000W Paslanmaz Çelik Alüminyum Demir için
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Kişiselleştirilebilir Servo Motoru ile El Laser Kaynak Makinesi 100*45*68cm Makine Boyutu
| Machine Size: | 100×45×68CM |
|---|---|
| Weight (KG): | 140 KG |
| Welding Depth: | 3mm |
İyi Kaliteli Taşınabilir Kesme Lazer kaynak makinesi ile Elde 1500W 2000W 3000W Fiber Lazer kaynak makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Fiber Uzunluğu: | 10m |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Muti-Funksiyonel Elde Taşınabilir Kaydırıcılar 3 In 1 Metal Lazer Kaydırma Makinesi
| Çalışma modu: | Sürekli Modülasyon |
|---|---|
| Güç Gereksinimleri: | 220V±5V 50Hz |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
Taşınabilir 3 IN 1 El El Lifi Lazer Kaynaklama Makinesi 1.5KW 2KW 3KW Kaynaklama Metali İçin Suyla Soğutulmuş
| Makine Gücü: | 1.5KW/ 2KW/ 3KW |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Pazarlama Türü: | Sıradan Ürün |
1080nm Dalga Boyu ve 0-4mm Salınım Genişliğine Sahip 1200W Taşınabilir Hava Soğutmalı El Tipi Lazer Kaynak Makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1200W |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
| Ağırlık: | 45KG (Dahili tel besleyici) |
Paslanmaz Çelik İçin 1.5kW 2kW 3kW Mini El Metal Lazer Kaynakçı
| Max. Maks. Output Power Çıkış gücü: | 3000w |
|---|---|
| kullanım: | Metal Paslanmaz Çelik Lazer Kaynakçı |
| Menşe yeri: | Guangdong, Çin |


