Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ stainless steel portable laser welding machine ] eşleşme 109 Ürünler.
IPG GW El Lazer Kaynak Makinesi 100mm Wobble 220VAC Temizlemeli
| anahtar kelimeler: | el lazer kaynak makinesi |
|---|---|
| Anahtar kelimeler 2: | lazer temizleme |
| Lazer Tipi: | GW CW fiber lazer |
Taşınabilir 1500W El El Lifi Lazer Kaynak Makinesi 3-in-1 2000W/3000W Lazer Ekipmanı Parçaları
| Ağırlık (kg): | 140 |
|---|---|
| Verimlilik: | 2KW güç, ekstra tel kullanmadan 6mm kalınlığındaki paslanmaz ve karbon çeliği kaynaklayabilir |
| Makine boyutu: | 100x45x68cm |
2000W El Multifunction Fiber Lazer kaynak makinesi Metal kaynak için yeni durum lazer kaynak makineleri
| Verimlilik: | 2KW güç, ekstra tel kullanmadan 6mm kalınlığındaki paslanmaz ve karbon çeliği kaynaklayabilir |
|---|---|
| kaynak kalınlığı: | ≤3mm, ≤6mm, ≤8mm |
| Materyal desteği: | paslanmaz çelik, karbon çelik, galvanizli sac ve alüminyum |
Otomotiv ve diğer endüstriler için yüksek güvenilirlikli el laser kaynak makinesi
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
|---|---|
| Lazer Çıkış Modu: | Esnek lazer çıkış modu, sistem ekipmanına kolayca entegre edilebilir |
| kaynak malzemeleri: | Paslanmaz çelik, Galvanizli sac, Karbon Çelik, alüminyum, pirinç, Bakır |
% 40 Elektro-optik dönüşüm verimliliği Elde tutulan laser kaynak makinesi kaynak için
| Çıkış Lazer Dalga Boyu: | 1080nm |
|---|---|
| Özellikleri: | Basit yapılandırma, küçük boyut, basit işletim ve yüksek zeka |
| Entegrasyon: | Son derece entegre ürünler |
GW markası 1500W hava soğutmalı 1070±10nm dalga boyu ve 1 yıllık garanti ile el yazılı lazer kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 1500W |
|---|---|
| Boyutlar: | 650x300x570mm |
| Darbe genişliği: | <5nm |
Mini Portatif CE Sertifikalı El Laser kaynak makinesi çok yönlü uygulanabilirlik ve 2000W Güç
| ÇIKIŞ Gücü: | 2000W |
|---|---|
| Soğutma Türü: | Hava soğutmalı |
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
Çelik ve metal için 800w 1200w 1800w taşınabilir el laser kaynak makinesi
| ÇIKIŞ Gücü: | 800w, 1200w, 1800w |
|---|---|
| Lazer Tipi: | Fiber lazer |
| Kaynak modu: | Nabız, sürekli |
Tel Besleyici ile Hava Soğutma El Lazer Kaynak Makinesi 1000w 1500w
| anahtar kelimeler: | el kaynak makinesi |
|---|---|
| anahtar kelimeler 2: | paslanmaz çelik kaynak |
| 3'ü 1 Arada İşlev: | kaynak, temizleme ve kesme |
Paslanmaz Çelik İçin CE Sertifikası 60w Lazer Kaynak Makinesi
| Ürün adı: | Takı için Lazer Kaynakçı YAG Nokta Hassas Kaynak Makinesi |
|---|---|
| Voltaj: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
| Garanti: | 1 yıl |


