Tüm ürünler
-
Metal Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Endüstriyel Lazer Kesim Makinesi
-
Fiber Lazer Boru Kesme Makinası
-
Lazer Temizleme Makinesi
-
El Lazer Kaynak Makinesi
-
Fiber lazer markalama makinası
-
UV Lazer Markalama Makinası
-
Lazer Kaynak Makinesi
-
Hassas Fiber Lazer Kesim Makinesi
-
Takı Lazer Kaynak Makinesi
-
3D Metal Baskı Makinesi
-
Lazer Duman Çıkarma Sistemleri
-
Fiber Lazer Kaynağı
-
Lazer Makine Parçaları
-
CO2 İşaretleme Makinesi
-
Lazer Engel Sökücü
-
Altın test makinesi
-
GustavoAmbalajınız için teşekkür ederiz. Paketleriniz özenle tasarlanmış ve hazırlanmıştır. -
galipTeşekkür ederim, Zoe. -
StefanoMakine sağlam görünüyor ... iyi yapılı .. öyle!
anahtar kelimeler [ stainless steel portable laser welding machine ] eşleşme 109 Ürünler.
Takı 10ms Taşınabilir Mini Nokta Kaynakçı Kaynak Makinesi 60W 100W
| Ürün adı: | Protable mini boyutlu YAG nokta kaynakçı 60W 100W |
|---|---|
| Voltaj: | 110V / 220V İsteğe Bağlı |
| Garanti: | 1 yıl |
1000w 3000w taşınabilir lif lazer temizleme makinesi büyük formatlı metal pas çıkarıcı
| Güç: | 3000W, 1000W, 2000W |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzeme: | Paslanmaz çelik, Karbon çeliği, Alüminyum, Metal |
| Lazer Tipi: | Fiber Lazer |
Altın Gümüş Mücevherler Mini Nokta Lazer Kaydırıcı Saat Yüzüğü Tamir için Mikro Kaydırma Makinesi
| Anahtar kelimeler: | Mücevher nokta kaynak lazer makinesi |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| Darbe genişliği: | 0,1~10ms |
Metal Paslanmaz Çelik 100W Fiber Lazer Temizleme Makinesi Pas Temizleme
| lazer tipi: | Fiber lazer temizleme makinesi |
|---|---|
| lazer gücü: | 100W/200W |
| Soğutma yöntemi: | Hava soğutma |
Süper Boyutlu Sürekli Lazer Temizleme Makinesi 1500W 2000W 3000W Pas / Boya Çıkarma
| Lazer tipi: | Lazer Pas Sökme Makinası |
|---|---|
| lazer gücü: | 1000W/1500W/2000w |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
1000w Lazer Temizleme Makinesi Büyük Formatlı Elyaf Lazer Temizleyici Metal Üzerindeki Yağı Temizlemek İçin Çalışır
| Güç: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzeme: | Paslanmaz çelik, Karbon çeliği, Alüminyum, Metal |
| Lazer tipi: | Fiber Lazer |
1000W 1500W Büyük Formatlı Elyaf Lazer Temizleme Makinesi Metal Pas Çıkarma Lazer ve Temizleyici
| Güç: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzeme: | Paslanmaz çelik, Karbon çeliği, Alüminyum, Metal |
| Lazer tipi: | Fiber Lazer |
Profesyonel Fiber Lazer Temizleme Makinesi Büyük Format Yüksek Hızlı Metal Lazer Descaling Makinesi
| Güç: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzeme: | Paslanmaz çelik, Karbon çeliği, Alüminyum, Metal |
| Lazer tipi: | Fiber Lazer |
Lazer Temizleme Makinesi 1000w 1500w 2000w CW Metal Temizleme için Fiber Lazer Pas Çıkarma Makinesi
| Güç: | 1000W, 1500W, 2000W |
|---|---|
| Uygulanabilir Malzeme: | Paslanmaz çelik, Karbon çeliği, Alüminyum, Metal |
| Lazer tipi: | Fiber Lazer |
1080nm Fiber Taşınabilir Lazer Kaynakçı Kaynak Kesme Temizleme 3'ü 1 Arada
| Marka adı: | Riselaser |
|---|---|
| Ağırlık (kg): | 160 |
| Lazer Tipi: | 1080nm Fiber Lazer |


